Články


Přichází grilovací sezóna plná radosti a chutí

Přichází grilovací sezóna plná radosti a chutí

Příchod teplých letních dnů přináší s sebou radostnou událost pro milovníky dobrého jídla a společenského vyžití – začíná grilovací sezóna! Tento oblíbený letní rituál přináší nejen chutné pokrmy připravené na otevřeném ohni, ale také neformální setkání s rodinou a přáteli. Jak se blížíme k této grilovací slasti, je na čase si připravit gril, osvěžit recepty a naplánovat zábavná setkání plná skvělého jídla a atmosféry.


Chystáme se grilovat v přírodě, na co si dát pozor a co nezapomenout?

Chystáme se grilovat v přírodě, na co si dát pozor a co nezapomenout?

Chystáte se do přírody a rádi byste si tam něco ugrilovali? Dejte si však pozor, kde oheň zrovna rozděláte. V přírodě je grilování povoleno pouze na označených místech a i tam musíte vědět za jakých podmínek. Jak se tedy vyvarovat nálepce “vandal” nebo případné pokutě a zároveň si užít bezpečného grilování?


Jak vyčistit gril

Jak vyčistit gril

Jídlu z grilu se nic nevyrovná, ještě když si ho navíc připravíte sami na své zahradě ve společnosti rodiny nebo přátel. Pro skvělé zážitky z grilování je ovšem důležité se o gril dobře starat a pravidelně ho čistit. Uvidíte, že s našimi tipy bude čištění grilu hračka.


Z čeho vyrábíme naše venkovní kuchyně GABASOL

Z čeho vyrábíme naše venkovní kuchyně GABASOL

Naše výroba nesoucí název Gabasol probíhá v Českých Budějovicích, kde máme sídlo a dnes bychom vám rádi přiblížili materiály, ze kterých jednotlivé skříňky pro venkovní kuchyně vyrábíme. Celá skříň je tvořena z tří materiálů. Je to kombinace rámu z nerezové oceli, desek SWP (biodeska) použité na korpus skříně a HPL desky, která tvoří pracovní desku. Jednotlivé materiály si blíže představíme níže.


Inspirace pro venkovní kuchyně, které umožní trávit více času s rodinou

Inspirace pro venkovní kuchyně, které umožní trávit více času s rodinou

Zahradní kuchyně se pod českými pergolami začaly objevovat v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století. Hlavní motivací k jejich stavbě bylo trávit více času s rodinou a na čerstvém vzduchu. Ovšem zatímco v počátcích si lidé ven dávali podomácku vyráběné stoly s integrovaným turistickým vařičem, dnes si venku snadno zařídíte plnohodnotnou designovou kuchyň.


grilování ryb sada

Konec léta = poslední grilování? Nemusí to tak být…

Grilujte po celý rok, je to jednoduché!

Grilovačky většina z nás vnímá, jako typickou letní záležitost. Ale proč nevyužívat gril celoročně? Pojďme si shrnout, co lze připravit na podzim, v létě a co dokonce i v zimě. Grilování mimo sezónu pro vás bude snazší, pokud máte gril i s celým zázemím venkovní kuchyně.


Poznejte Big Green Egg

Poznejte Big Green Egg

Můžeme skutečně říci, že Big Green Egg je jedinečný produkt. Každý, kdo ochutná pokrmy připravené v Big Green Egg, se stane fanouškem na celý život díky jedinečné skvělé chuti, kterou Big Green Egg ingrediencím dodává. Takže, jaké je tajemství EGG?