O nás

GARDEN BARBECUE SOLUTION 

Řešení pro zahradní grilování

Jsme specializovaná výrobní společnost z Českých Budějovic. V našich řadách najdete odborníky, ale zároveň milovníky dobrého masa, kteří mají při grilování rádi pohodlí a praktičnost. Všechny tyto požadavky jsme spojili s naší dlouholetou zkušeností ve výrobě z kvalitní nerezové oceli pro gastronomii a vrhli jsme se do autorské tvorby kvalitních venkovních kuchyní.

 

Naší prioritou je spokojenost každého zákazníka a proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému projektu od návrhu, přes doručení, po sestavení a budoucí servis. Také víme, že někdo už má jasno, v naší nabídce najdete i typové kuchyně, které jsme pro Vás poskládali, co nejpraktičtěji a jsou pro Vás připraveny rovnou k doručení. 

 

Pro Vaši naprostou spokojenost a dokonalé využití zahradní kuchyně je samozřejmě důležité vybavení profesionálními spotřebiči.  Vaše očekávání jistě naplní grily od renomovaných výrobců. Pokud si přejete něco speciálního, mezi naše partnery patří i dodavatelé výčepních zařízení a lednicí. Díky pečlivě vybraným spolupracím Vám nabízíme kompletně vybavené luxusní kuchyně.

 

Splňte si svůj sen a prožívejte s naší venkovní kuchyní chvíle s přáteli nebo zaslouženou relaxaci s rodinou.

Spojte svůj odpočinek s gurmánským zážitkem.