Výrobci

GABASOL - Mladá úspěšná a rychle rostoucí společnost z Českých Budějovic. V našich řadách najdete odborníky, ale zároveň milovníky dobrého masa, kteří mají rádi pohodlí a praktičnost při přípravě grilování. Všechny tyto požadavky jsme spojili s naší dlouholetou zkušeností ve výrobě z kvalitní nerezové oceli pro gastronomii a vrhli se do autorské tvorby kvalitních venkovních kuchyní. Naší prioritou je spokojenost každého zákazníka a proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému projektu od návhru, přes doručení po sestavení a budoucí servis. Víme, že někdo už má jasno, proto v naší nabídce najdete typové kuchyně, které jsme pro Vás poskládali a jsou připraveny k doručení. 

NAPOLEON -  Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout kanadské zahradní grily NAPOLEON®, které jsou určené pro zvýšení komfortu ve chvílích relaxace s Vašimi blízkými. Grily NAPOLEON® splňují požadavky kvalitního zahradního grilování na vysoké úrovni,  včetně špičkového technického propracování, výkonu a designu. Ať si zvolíte grilování na plynu nebo na dřevěném uhlí, grily NAPOLEON® Vás jiště překvapí svojí praktičností, designem a  kvalitou. Rádi bychom Vám ale nabídli ještě něco více a tak naši inženýři doplnili grily o zajímavé praktické kombinace jako je například ICE BOX, boční hořák, infračervený hořák SIZZLE ZONE™, osvětlení I-GLOW™ aj.

BIG GREEN EGG - Originál kamado již od roku 1974. Restování, dušení, pečení, uzení a grilování. A ještě mnohem více, BGE není jen gril, ale Váš nový životní styl, designová lahůdka a rozšíření prožitků z grilování. V Big Green Egg můžete vařit každý den po celý rok. Nejvíce si ho ale samozřejmě užijete v létě. Kdy jindy, když ne teď? LEGGendární Big Green Egg je špičkovou venkovní pecí: Můžete jej použít k vaření, pečení, grilování, dušení nebo uzení a nebudete věřit, jak rafinované a výjimečné chuti můžete dosáhnout. Vybírat můžete hned ze dvou nejprodávanějších modelů M nebo L, v naší nabídce je však celá rodina BGE. 

CADAC - Další společnost, která má ve své nabídce vysoce kvalitní grily. CADAC se zpočátku své existence zaměřoval na výrobky využívající LPG. Postupem času se z  ní stala jedna z vedoucích společností na trhu s výrobky určenými k vaření pomocí LPG. Dnes je v jejím výrobním programu kromě klasických kartušových vařičů, svítidel a topidel  také široká škála výrobků určených pro pobyt v přírodě. Jedná se zejména o campingové potřeby, stany, spací pytle, chladící boxy, termosky a další. My Vám nabízíme to nejlepší pro rodinné využití na zahradách nebo terasách a to jsou čtyři úspěšné modelové řady - CADAC MERIDIAN, CADAC TITAN, CADAC STRATOS a CADAC ENTERTAINER.

HEARTHSTONE - Tradiční výroba již od roku1960. Za  více než padesát let vybudovali pět výrobních závodů v Evropě i Americe. Litinové komponenty krbů a zahradních ohnišť odlévají ve vlastní slévárně.  Llitina má jako materiál spoustu výhod a užitných vlastností. Je extrémně odolná vůči korozi a tepelnému namáhání. Snadno absorbuje teplo, které pak rovnoměrně vydává, což je i jedna z hlavních výhod pro přípravu jídel na litině.

RÖSLE - Více než 130 let se věnujeme produktům a příslušenství pro venkovní vaření. Naše výrobky vynikají kvalitním zpracováním, špičkovými technologiemi a moderním designem. Víme, co chceme. Chceme být pro naše zákazníky partnerem a stát po jejich boku při vaření a grilování. Chceme spokojené zákazníky. To je náš cíl.