Kompletní služby

  • ZDARMA kompletní návrh vaší venkovní kuchyně na míru
  • Návrh vhodného vybavení v rámci zařízení kuchyně
  • Řízení celé zakázky od A-do Z
  • Spolupráce s architektem, designerem
  • Doprava a montáž

Jsme výrobci

Můžeme dosáhnout toho, o čem ostatní ještě sní!

Když s námi spolupracujete, není nic, co nelze udělat - doslova. Je Vaším snem luxusní zahradní kuchyň? Existuje zatím pouze ve stínu vaší mysli - pomůžeme vám oživit vaše nápady a také je zrealizovat. Na projektu zahradní kuchyně budeme pracovat společně! Připravíme návrh, který s Vámi prokonzultujeme a Vy ho schválíte. Až poté přecházíme k samotné realizaci. 

Odborný designér vašeho venkovního prostoru !

Na projektu Vaší zahradní kuchyně budeme pracovat společně! Zdarma Vám připravíme grafický návrh, který spolu do detailu prokonzultujeme. Až poté přecházíme k samotné realizaci.  Od návrhu designu až po kompletní realizaci vaší zakázky jsme zde pro Vás s odborným poradenstvím. Spolupracujeme i s  majiteli domů, dodavateli, staviteli i architekty, projekt zahradní kuchyně může být dopředu s citem zakomponován do stavebních projektů.

Venkovní kuchyně nejvyšší kvality, které jsou v dnešní době k dispozici!

Zahradní kuchyně jsou konstruovány tak, aby vydržely nepřízeň počasí, slunce, déšť, ale i vliv nečistot, prachu a vlhkosi. Jsou vyrobeny z galvanizovaných rámů, svařeny a poté regalvanizovány. Tyto modely se řadí mezi nejodolnější konstrukční jednotky na českém trhu. Proces výroby zajišťuje dlouhou životnost produktu, zabraňuje vzniku koroze a praskání.  Můžete si být jisti, že každá jednotka byla sestavena v perfektních proporcích.

Náš rozdíl je v propracovaných detailech!

Každá venkovní kuchyň je originál a pečlivě ověřena z hlediska funkčního použití. Tým designérů a výrobců je vyškolen, aby věnoval pozornost detailům, od optimálního umístění až po povrch odolný vůči povětrnostním vlivům. Všechny modely jsou vytvořeny v České republice. 

K dispozici jsou kompletní kuchyně!

Všechny naše venkovní kuchyňské modely jsou k dispozici v nesčetných možnostech povrchové úpravy nebo jsou připraveny k dokončení. Každá plocha je opracována ochranným nátěrem odolným proti poškrábání, což prodlužuje životnost vašeho výrobku.

Odborný servis

Na veškeré zakázky společnosti GABASOL poskytujeme a zajistíme také odborný záruční i pozáruční servis po celé České republice. 

NAŠE PORTFOLIO SERVISNÍCH SLUŽEB:

  • náhradní díly 
  • oprava a údržby
  • instalace 
  • optimalizace a poradenství

Doprava zdarma od 5000 Kč

Víme, že je pro Vás důležité přijmout zakázaku v pořádku a včas. U každého produktu naleznete aktuální skladovou zásobu, toto je vhodné sledovat, pokud na daný produkt spěcháte. 

Doprava zdarma na objednávky v objemu min. 5.000 Kč.

V rámci jihočeského kraje dopravíme objednávku venkovní kuchyně a nainstalujeme zdarma od ceny 35.000 Kč.

Zboží dodáváme po celé ČR z našeho centrálního skladu v Českých Budějovicích. Pokud při sestavení kompletní zahradní kuchyně nejsou všechny produkty na našem skladě, kontaktujeme Vás s upřesněním dodávky. Je na Vašich preferencích zda budete chtít objednávku zaslat zkompletovanou či po částech.