Výběr kuchyně a zboží

ZVOLTE FUNKCE

Kuchyni si poskládáte jako stavebnici – jednotlivé funkční segmenty venkovní kuchyně výběrové řady Gabasol nebo industriální řady značky Napoleon se přizpůsobí vašemu prostoru – skříňky pod gril, lednice, dřezy a úložné prostory můžete vybrat v různých rozměrech. Každá kuchyně bude originál. Typové sestavy kuchyní Gabasol jsme již vymysleli za vás. Nejpraktičtější uspořádání vychází z našich zkušeností a realizací u spokojených klientů.

VYBERTE VZHLED

Na vzhledu záleží. Povrchovou úpravu modřínových biodesek, které tvoří korpus skříněk, nabízíme ve 20 odstínech. Vzhled si zvolíte i u HPL pracovní desky. Na výběr máte z několika dekorů. S detaily ohledně požadovaného vzhledu vás bude obratem po odeslání objednávky kontaktovat náš specialista. Na zpracování dekorů se můžete osobně podívat i v naší provozovně.

NAPÁRUJTE GRIL

Na řadě je srdce vaší kuchyně – gril. Pokud chcete gril používat na různých místech zahrady nebo jej uklidit na sezónu, ideální pro vás bude samostatně stojící gril. Díky kolečkům ho snadno přesunete, zachovává si ale všechny výhody profesionálního grilu. Přímo na míru zahradním kuchyním jsou vyrobeny vestavné grily, které jsou kompatibilní se skříňkami z naší nabídky a budou králem vaší letní kuchyně. Kompaktnější variantu, která poslouží na základní grilování venku nebo na cestách, jsou cestovní grily. Velikost je ideální na chatu i do parku. Pálí vás, zda zvolit gril na plyn či uhlí? Nechte si poradit s výběrem od našich grilovacích expertů.

NEZAPOMEŇTE NA DOPLŇKY

Toho nejlepšího výsledku při přípravě dobrot dosáhnete jen se správnými pomocníky na vaření a grilování. Kleště na otáčení masa, grilovací desky nebo speciální teploměry, které hlídají propečenost vašich steaků na grilu. Pořídíte zde i nástroje a přípravky na údržbu.

ODEŠLETE OBJEDNÁVKU

A my se vám ozveme s detaily výroby, doručení a instalace. Dostanete od nás ZDARMA kompletní návrh vaší nové letní kuchyně. Spolupracujeme s architektem a designérem, kteří zhmotní vaši představu. Zaručíme vám, že to, co vypadá dobře na papíře nebo obrazovce, bude fungovat i u vás na zahradě a s citem to zakomponujeme do existující zástavby. Cenovou nabídku zpracujeme do 2 pracovních dní.

Výroba

NÁŠ PŘÍBĚH

Zahradní kuchyně vyrábíme na jihu Čech, náš příběh začal a pokračuje v Českých Budějovicích, kde máme nejen showroom, ale i výrobu. Tady v jihočeské metropoli vzniká to kouzlo – od řezání nerezových profilů, přes svařování, broušení i truhlářskou práci.

FUNKČNÍ DESIGN

Díky tomu vám umožňujeme výběr z vícero designů, kterými vaši vysněnou kuchyň dokončíme. Chceme,
aby vám vybavení dlouho vydrželo a odolalo nepřízni počasí, slunci, nečistotám, vlhkosti i extrémním teplotám. Rámy kuchyní z nerezové oceli svaříme a vytvoříme pevný, stabilní základ, díky kterému se řadí mezi nejodolnější konstrukční jednotky na českém trhu. Kombinace nerezové oceli s kvalitním ošetřením povrchu jsou tím správným základem pro dlouhou životnost.

PROPRACOVANÉ DO DETAILU

Na návrhu kuchyní pracovali profesionální designéři,
což poznáte hlavně na funkčních detailech. Jemné přechody mezi díly, otvory na protažení plynu a elektřiny
na míru, zásuvky s dotahem a tlumením dojezdu
nebo plné koncové segmenty bez otvorů v bocích posouvají nábytek na novou úroveň.

Doprava

Náš tým odborníků se postará i o dopravu a realizaci
– pro přepravu zakázek nevyužíváme externích dopravních služeb. Máme totiž rádi věci pod kontrolou a zaručujeme dodání bez sebemenšího škrábance.
Kuchyni dovezeme v pořádku kamkoliv po České republice.

U objednávek všech venkovních kuchyní máte dopravu ZDARMA.

Instalace

Je čas vdechnout návrhu život. S námi nemusíte strávit dlouhé hodiny vybalováním krabic a bezradným studováním návodu. Postaráme se o všechno a provedeme kompletní instalaci skříní, zprovoznění přívodů a zapojení přístrojů. Po našem odjezdu můžete rovnou hodit nohy nahoru a maso na gril.

Odborný servis

Vidíme do té duše z oceli a masivu a pomůžeme,
když ji něco trápí. Poskytujeme odborný záruční i pozáruční servis po celé České republice. Zajistíme opravu, údržbu
a náhradní díly. A poradíme i v případě, že máte jakoukoliv otázku, co se týče obsluhy nebo údržby vaší nové kuchyně nebo příslušenství.

Potřebujete servis?

Zavolejte odborníka